Nasza firma zajmuje się skupem oraz sprzedażą używanych maszyn i urządzeń dla przemysłu farmaceutycznego, spożywczego i kosmetycznego. W tym zakresie z powodzeniem współpracujemy od lat z niemiecką firmą HAUSER MASCHINEN.

Jeżeli zmieniają Państwo maszyny i urządzenia produkcyjne na nowe, a obecnie posiadane sprzęty są w bardzo dobrym stanie technicznym, prosimy o postawienie ich do naszej dyspozycji. Przez naszego partnera mamy możliwość zaoferowania Państwa maszyn i urządzeń firmom w 80 krajach na całym świecie.

Jeżeli natomiast poszukujecie Państwo używanych, w pełni sprawnych, kilkuletnich maszyn renomowanych producentów, uprzejmie prosimy o przesłanie nam zapytania ofertowego, a postaramy się przedstawić Państwu konkurencyjną ofertę na wybrany sprzęt. Gdy jest to możliwe zapewniamy serwis, części zamienne i przeprowadzenie niezbędnych napraw lub przeglądów wykonanych przez specjalistów HAUSER MASCHINEN lub też bezpośrednio przez producenta. W nowoczesnym magazynie naszego partnera o pow. 2500m² mamy zawsze w ofercie co najmniej 250 różnych maszyn i urządzeń.

Wsparliśmy już wiele polskich przedsiębiorstw w wyposażeniu zakładów produkcyjnych oraz modernizacji parków maszynowych. Zachęcamy również Państwa do skorzystania z naszej oferty!

  • Hauser Maschinen e.K.
    Gewerbegebiet 2
    D-06779 Raguhn
    Niemcy

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą HAUSER MASCHINEN